. . . H A K K I M I Z D A . . . 

 

Özcanlar Çerçeve, bir şahıs firması olarak 1978 yılında küçük bir sermaye ile camcılık yapmak amacıyla kuruldu.

1981 yılında Türkiye’de üretimi olmayan Alüminyum Resim Çerçevesi'nin ilk üreticisi olarak piyasada kendine güçlü bir yer edindi.

1989 yılında Özcanlar Alüminyum Cam.San.ve Tic.Ltd Şti. ünvanı ile ticari şirkete dönüşen firmamız 1991 yılında kendi binasına taşındı.

Günümüzde uzman personeli, yurt çapında dağıtım ağı ve gelişmiş makine hattı ile Ortadoğu, Rusya, Kafkasya ve Balkanlarda kendine yeni pazarlar edinmiştir.

 

2019 yılının Ocak ayından itibaren başta Trendyol olmak üzere tüm ticari platformlarda yerini alan Özcanlar Çerçeve yüksek müşteri memnuniyeti, hızlı sorun çözme ve anında yanıt verme becerisi, geniş ürün skalası, kısa sürede tedarik ve teslim oranları ile sektöründe öncü bir konuma erişmiştir. Müşterilerimizin geri dönüşleri doğrultusunda kendimizi daha ileri taşımanın sürekli yollarını aramaya ve hayata geçirmeye devam etmekteyiz. 

İlk kurulduğu günden bugüne faaliyet politikasını, aldığı işi zamanında ve istenilen nitelikte teslim etmek olarak belirleyen Özcanlar Çerçeve, güvenilir ve kaliteli hizmet vermenin gururuyla çalışmalarına devam ediyor.

 

 

 

WHO WE ARE

Özcanlar  was established as a private company in 1978 with the aim of making glassware and electrical products with a small capital without much expectation. In 1981, the sector changed with the first non-production of aluminum picture frames in Turkey. In 1989,Our company, which was transformed into a commercial company with its title, Özcanlar Alüminyum Cam.San.ve Tic.Ltd. moved to its own building in 1991. Since 2008, our manufacturing plant moved to his factory in Sivas Organize Industrial area and took the first step of institutionalization.

Today, with its expert staff, nationwide distribution network and advanced machinery park, it has acquired new markets in the Middle East, Russia, Caucasus and Balkans. Ozcanlar Framework, which determines the policy of activity from the day it was first established, to deliver the business it receives on time and in the desired product quality, continues to work with enthusiasm and pride of service.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR